JOANNA OPOZDA

Joanna Opozda, którą ostatnio mieliście okazję oglądać w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" tym razem zaprezentowała się ze swoim Pop-Pilotem. Model, któy wybrała Asia to POP-PILOT VCE z paskiem w pięknym, letnim odcieniu.

ANNA POPEK

Anna Popek, jedna z prowadzących program "Świat się kręci", na swoim nadgarstku okręciła model Pop-Pilota z najbardziej kobiecej kolekcji tej marki - Seaside Blossoms. POP-PILOT LIS, zegarek z oliwkową tarczą i różowym, wiosennym paskiem, poświęcony portowi lotniczemu w Lizboie, pasuje każdej damie.

ŁUKASZ ZAGROBELNY

Łukasz Zagrobelny, jako prawdziwy dżetnetelmen z miasta wybrał najbardziej klasyczny model Pop-Pilota - POP-PILOT JFK z kolekcji Classics. Ten model to elegancki zegarek z czarnym paskiem i czarną tarczą, osadzoną w satynowej kopercie ze stali nierdzewnej.

PATRYK PNIEWSKI

Patryk Pniewski do swojego miejskiego stylu wybrał najbardziej miejski spośród Pop-Pilotów. Model LHR sygnowany kodem IATA lotniska Londyn-Heathrow to monochromatyczna propozycja marki z czarną tarczą i szarym paskiem NATO.

MICHAŁ KOTERSKI

Michał Koterski, którego nie trzeba nikmu przedstawiać. Jemu także przypadła do gustu marka Pop-Pilot. Michał wybrał zakręcony Pop-Pilot SEZ z kolekcji Summer Hits z żółtym paskiem, który widać z daleka.

PAULINA PRZYBYSZ

Wokalistka zespołu RITA PAX także dołączyła do grona fanów marki Pop-Pilot! Paulina Przybysz wybrała bardzo energetyczne zestawienie kolorów, które oferuje model RVN z kolekcji Special Editions.

MAJA POPIELARSKA

Maja Popielraska prowadzi popularny program "Maja w ogrodzie" TVNStyle. Wybrała szary zegarek Pop-Pilot BCN z kolekcji Seaside Blossoms, by pasował do każdej kolorowej stylizacji.

CONFASSHION

Wiktoria Celmer z bloga CONFASSHION wybrała Pop-Pilot KIX z kolekcji Classics z dodatkowym paskiem nylonowym Pop-Pilot Natostrap w kolorze Dark Orange.

PANI GADŻET

Pani Gadżet zdecydowała się na zegarek Pop-Pilot BCN z kolekcji Seasie Blossoms. To zestawienie klasycznej szarości z różowym złotem, które świetnia pasuje nawet do eleganckiej sukienki, w której Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała się na 10. urodzinach programu "Dzień Dobry TVN"

KOKORINOO

Paulina Szablińska z bloga Kokorinoo zdecydowała się na zegarek Pop-Pilot LAX z kolekcji Neon Nights. To propozycja, której nie da się nie zauważyć, przede wszystkim z uwagi na żółty neonowy pasek Pop-Pilot Natostrap Neon Yellow.

KOLOROWA DUSZA

Gabriela Grebska zdecydowała się na niezwykle dziewczęcy zegarek Pop-Pilot MRS z kolekcji Seaside Blossoms w kopercie w kolorze różowego złota, z szarą tarczą i słodkim, różowym paskiem.

IGOR RĄDLEWSKI

Igor Rądlewski spośród kolorowych propozycji marki wybrał model Pop-Pilot GIB z kolekcji Classisc. To propozycja utrzymana w niebieskich barwach.

KUBA JURZYK

Kuba Jurzyk - wokalista, finalista IV edycji programu X factor. Kuba wybrał model z kolekcji limitowanej z charakterystycznym czerwonym cyferblatem - Pop-Pilot GIG.

WILDFOX7

Aleksandra Gąsiorowska z bloga wildfox7 wybrała model Pop-Pilot BCN z kobiecej kolekcji Seaside Blossoms. Tarcza i pasek w tym samym, szarym kolorze idealnie pasują do miejskiego stylu.